Veebipoe www.pippilasteriided.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Lasteunistus OÜ (registrikood 14167666), asukohaga Viljandi.

1. Üldtingimused.

1.1   Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Pippi Lasteriided kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) ning Lasteunistus OÜ (edaspidi müüja) vahel.

1.2  Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt Veebipoele ja tasumisele kuuluv summa on laekunud Veebipoe arvelduskontole. Tellija poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

1.3 Lisaks käesolevatele müügitingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

1.4 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.5 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

1.6 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.7 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Hinnakiri.

2.1   Veebipood jätab endale õiguse muuta ja täiendada hindasid.

2.2   Juba vormistatud tellimused täidetakse tellimisaegse hinnakirja alusel.

2.3   Toodud hindades sisaldub käibemaks.

2.4   Hindadele lisandub transpordikulu 2.99 eurot ühe saadetise kohta, Eesti vabariigi piires.

3. Tasumine, tellimine.

3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank,

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab SEB AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja SEB AS-ile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.2   Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega.

4. Tarne, tellimused.

4.1   Kui makse on laekunud, siis täidetakse tellimus laos olemas olevate toodete puhul esimesel võimalusel.

4.2   Laos olemas olevate toodete puhul täidame tellimuse kas samal või makse laekumisele järgneval tööpäeval.

4.4   Kui tellimus on sooritatud riiklike pühade ajal, tehakse postitus sellele järgneval tööpäeval.

4.5 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

4.6 Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Itella Smartposti pakiautomaadid ja Omniva pakiautomaadid. 

4.7 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.8 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.9 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

4.7   Kauba tõrgeteta kohale jõudmiseks palun kontrollige tellimust tehes telefoninumbri ja soovitud tarneviisi õigsust. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kohale toimetamise aeg.

4.8   Tellijal on oluline märkida tellimust esitades korrektsed andmed (mobiiltelefoni number, e-posti aadress, pakiautomaadi asukoht ). Lasteunistus OÜ ja koostööpartnerid ei vastuta toodete kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

4.9   Kui Tellija poolt tellitud toode on laost otsa saanud, võetakse Tellijaga esimesel võimalusel ühendust, et edasised toimingud kokku leppida.

5. Tagastamine, tühistamine, märkused.

5.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

5.2   Pretensioonide esitamise tähtaeg kehtib ainult koos ostuarvega (ostuarve saadetakse automaatselt Tellija e-mailile. Soovitav on arve välja trükkida ja alles hoida) ja ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, hooldusjuhendi eiramisest või toote kulumisest.

5.3   Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamine.

5.4 Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

5.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

5.6 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.7  Lepingust taganemiseks tuleks Tellijal saata kirjalikult vastavasisuline vabas vormis avaldus, aadressile pippipood@gmail.com milles on välja toodud kõik vajalikud andmed (Tellija andmed – nimi, telefoninumber, e-mail; ostuarve number ja kuupäev; kauba kätte saamise kuupäev; tagastatava toote andmed – nimetus, ostusumma, tagastamise põhjus).

5.8   Kui Tellija soovib saadud toote ümber vahetada mõne muu suuruse või teise kauba vastu, tasub ta tagastuskulu.

5.9   Taganemisõiguse kasutamiseks peab Tellija tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Tellija poolt toote mittesihipärase kasutamise, Tellija süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Lasteunistus OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Tellijale tagastamisele kuuluvast summast.

5.10 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.11 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.12 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.13 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

6.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

7. LISAINFO.

7.1   Lisainfot nii tellimuste kui ka toodete kohta saab aadressil pippipood@gmail.com  ja telefonil 56657376.

7.2 Telefonile vastame E-R 10-18, e-mailidele esimesel võimalusel, hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.