1. Üldtingimused.

1.1   Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Pippi Lasteriided (www.pippilasteriided.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) ning Lasteunistus OÜ (edaspidi müüja) vahel.

1.2  Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-maili aadressile. Tellija poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

1.3 Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

 

2. Hinnakiri.

2.1   Pippi Lasteriided jätab endale õiguse muuta ja täiendada hindasid.

2.2   Juba vormistatud tellimused täidetakse tellimisaegse hinnakirja alusel.

2.3   Toodud hindades sisaldub käibemaks.

2.4   Hindadele lisandub transpordikulu, 2.99 eurot ühe saadetise kohta, Eesti vabariigi piires.

 

3. Tasumine

3.1   Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Tellija, et on tutvunud tellimistingimustega.

3.2   Tasumine toimub arve alusel.

3.3   Kui makset ei laeku 1 tööpäeva jooksul, on õigus müüjal tellimus tühistada.

 

4.Tärne, tellimused.

4.1   Kui makse on laekunud, siis täidetakse tellimus laos olemas olevate toodete puhul esimesel võimalusel.

4.2   Laos olemas olevate toodete puhul täidame tellimuse kas samal või makse laekumisele järgneval tööpäeval.

4.3   Kõik pakid saavad postitatud kõige hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist, kui toote kirjelduses või tellimuse kinnitusel pole öeldud teisiti.

4.4   Kui tellimus on sooritatud riikliku püha ajal, tehakse postitus sellele järgneval tööpäeval.

4.5   Kui tarnes peaks tulema viivitusi, anname koheselt teada!

4.6   Tellimuse saatmine toimub Itella Smartpost pakiautomaatidega.

4.7   Kauba tõrgeteta kohale jõudmiseks palun kontrollige tellimust tehes telefoninumbri ja soovitud tarneviisi õigsust. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kohale toimetamise aeg.

4.8   Tellijal on oluline märkida tellimust esitades korrektsed andmed (mobiiltelefoni number, e-posti aadress, pakiautomaadi asukoht ). Lasteunistus OÜ ja koostööpartnerid ei vastuta toodete kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

4.9   Kui Tellija poolt tellitud toode on laost otsa saanud, võetakse Tellijaga esimesel võimalusel ühendust, et edasised toimingud kokku leppida.

 

5. Tagastamine, tühistamine, märkused.

5.1   Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palun teavitage meid kohe telefonitsi või e-mailiga.

5.2   Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (VÕS) ettenähtud korras.

5.3   Pretensioonide esitamise tähtaeg kehtib ainult koos ostuarvega (ostuarve saadetakse automaatselt Tellija e-mailile. Soovitav on arve välja trükkida ja alles hoida) ja ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest, hooldusjuhendi eiramisest või toote kulumisest.

5.4   Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamine.

5.5   Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

5.6   Lepingust taganemiseks tuleks Tellijal saata kirjalikult vastavasisuline vabas vormis avaldus, aadressile pippipood@gmail.com milles on välja toodud kõik vajalikud andmed (Tellija andmed – nimi, telefoninumber, e-mail; ostuarve number ja kuupäev; kauba kätte saamise kuupäev; tagastatava toote andmed – nimetus, ostusumma, tagastamise põhjus).

5.7    Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Tellija pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab Tellija.

5.8   Kui Tellija soovib saadud toote ümber vahetada mõne muu suuruse või teise kauba vastu, tasub ta tagastuskulu.

5.9   Taganemisõiguse kasutamiseks peab Tellija tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Tellija poolt toote mittesihipärase kasutamise, Tellija süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Lasteunistus OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Tellijale tagastamisele kuuluvast summast.

 

6. LISAINFO.

6.1   Lisainfot nii tellimuste kui ka toodete kohta saab aadressil pippipood@gmail.com  ja telefonil 56657376.

6.2 Telefonile vastame E-R 9-18, e-mailidele esimesel võimalusel, hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.